Apartman ve Daire Temizliği

Profesyonel Çözüm İçin
Modern şehirleşmenin geliştiği günümüzde, genellikle insanlar sitelerde ve apartmanlarda yaşamak durumundadır. Apartman hayatı müstakil evdeki yaşamla kıyaslandığında farklılıklar içermektedir. Apartmanda ortak kullanılan alanların tamiratı, bakımı ve temizliği gibi giderlerinin karşılanması apartman sakinlerinin ödedikleri aidatlar ile sağlanmaktadır. Bazı durumlarda yalnızca temizlik ve bakım giderlerini karşılamak yeterli gelmemektedir.

Verilen hizmetin niteliklerinin istenilen düzeyde karşılanmadığı durumlarda sorunlar yaşanmaktadır. Bu sorunlardan biri de apartman temizliği konusudur. Bazı apartmanlarda apartmanda kullanılan ortak alanların temizliği kapıcılar tarafından yapılmaktadır. Genellikle bu durum apartman temizliğinde beklenen düzeyde olmadığından apartman sakinleri temizlik konusunda farklı çözüm yollarına başvurmakta ve temizlik şirketleri veya ayrıca temizlik görevlisi ile anlaşarak temizlik yaptırmaktadırlar.

Daire Temizliği kişilerin yogun çalışma şartlarından dolayı dairelerinin temizliğine vakit bulamaz. Bu tip durumlarda devreye bizler giriyoruz. Evinizi son derece titiz, tertipli ve profesyonel temizliğile ilgileniyoruz...